Galeria Wielkopolska * Zdjêcia * Turystyka * Zabytki
 
 

 

Kontakt*

Treść wiadomości
Imię, nazwisko lub nick
Adres e-mail
   

*Uwaga!
Jest to kontakt wyłącznie z autorem strony i fotografii! Proszę nie wysyłać do mnie zapytań w sprawie wolnych noclegów w hotelach, możliwości wynajęcia sal, organizacji wycieczek, ceny biletów w muzeach etc. Oświadczam, iż nie jestem właścicielem ani przedstawicielem żadnego z umieszczonych na witrynie obiektów. Zapytania ignorujące powyższy zapis mogą pozostać bez odpowiedzi.
Zachęcam natomiast do kontaktu firmy oraz instytucje zarządzające muzeami/obiektami zabytkowymi
w celu stworzenia aktualnej propozycji dla turystów.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Dlaczego na stronie nie znajduje się miejscowość XYZ? Przecież jest to ważne miejsce w Wielkopolsce z uwagi na zabytki/ wielkość/ ciekawe imprezy!

-Z bardzo prostej przyczyny - widocznie jeszcze tam nie dotarłem. Jest to strona niekomercyjna, będąca wynikiem mojej pasji a nie obowiązku służbowego. Na pomoc organizacji turystycznych typu WOT czy instytucji samorządowych zajmujących się promocją regionu nie mogę niestety liczyć, pozostaje mi działanie na własną rękę. Wcześniej lub później chciałbym odwiedzić wszystkie ciekawe miejsca w Wielkopolsce, lecz pogodzenie tego z innymi obowiązkami nie daje mi możliwości szybkiej realizacji tego typu planów. Odwiedzających mogę jedynie prosić o cierpliwość i docenienie obecnie istniejącej bazy za której korzystanie nie pobiera się żadnych opłat.

2. Czy mogę wykorzystać zdjęcia z tej strony do mojej pracy konkursowej/ zadania domowego/ prezentacji ogłoszonej w mojej szkole?

-Tak, pod warunkiem podania autora i źródła pochodzenia fotografii. Zdjęcia takie nie mogą natomiast służyć osiąganiu korzyści majątkowych, a jedynie do celów edukacyjnych.

3. Czy istnieje możliwość wykorzystania zdjęć do publikacji książkowych/ folderów reklamowych?

-Tak. W celu omówienia szczegółów proszę skontaktować się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

4. Czy mogę wstawić zdjęcia z tej strony na mój blog/ stronę/ forum?

-Nie, z reguły nie zezwalam na tego typu praktyki. Istnieje tylko możliwość wstawienia linku do strony z daną fotografią.

5. Piszę pracę dyplomową i chciałbym wykorzystać kilka fotografii.

-Istnieje taka możliwość, sytuacja analogiczna jak w drugim punkcie - warunkiem jest podanie autora i źródła pochodzenia fotografii.
W przypadku ew. późniejszego wydania takiej pracy zgoda jest już wymagana.

6. Jestem właścicielem gospodarstwa agroturystycznego. Czy mogę wykorzystywać materiały z tej strony do promocji atrakcji turystycznych mojej okolicy? Drukować zdjęcia i opisy etc?

-Tak, pod warunkiem podania autora i źródła informacji oraz wymogu bezpłatnego dostępu do tych materiałów (zakaz odsprzedaży). W każdym innym przypadku zgoda jest wymagana.

7. Jestem nauczycielem, czy mogę posiłkować się materiałami zawartymi na stronie podczas lekcji/ wywieszać je w gablocie?

-Tak, w tej sytuacji nie trzeba spełniać żadnych warunków – byle materiały służyły celom edukacyjnym.

polityka prywatności